KropkaProjekt - architekci wnętrz - Poznań

KropkaProjekt działa na rynku od 2010 roku. W uroczym mieście Poznań znajduje się pracownia projektowa firmy. Podczas projektowania architekci z KropkaProjekt zwracają uwagę nie tylko na estetyczne aspekty, ale także na wygodę i funkcjonalność. W końcu dom to nie muzeum, służy przede wszystkim do mieszkania. To w domu czy też w mieszkaniu spędzamy sporą część naszego życia. Pragniemy zatem, aby wnętrza nie tylko cieszyły oko, zachęcały do powrotów z pracy, imprezy, wakacji, ale również chcemy, by wszystko, co się w nim znajduje było użyteczne i praktycznie usytuowane.

Dlaczego projektowanie sprawia im tyle przyjemności? Dlatego, że są ludźmi kochającymi to, co robią, a nie tylko zwykłymi architektami wnętrz. To w Poznaniu wykonali sporą część zleceń, podejmują się jednak wyzwań od osób spoza granic tego miasta.

Lubią podejmować wyzwania – zaaranżują wnętrza z ograniczeniami metrażowymi, wyposażeniowymi, a także finansowymi. Specjalizują się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań.

Zatem jeśli interesują Cię architekci wnętrz z Poznania, którzy wykonają dla Ciebie usługę projektową, skorzystaj z oferty KropkaProjekt. Zajrzyj na http://architekt.kropkaprojekt.pl/ i przekonaj się o jakości ich realizacji. Skontaktuj się z KropkaProjekt – razem stwórzcie coś pięknego i jedynego w swoim rodzaju.


Kropka Projekt
Obornicka 290A
60-691 Poznań
tel. 606 442 466